با ما آشنا شوید ...

دباره طرح زرین

 

طرح زرین هنگامی پا به عرصه رقابت نهاد که حتی کسی فکرش را هم نمیکرد که گروهی با استفاده از نوآوری های متعدد خود بتواند موفقیت خود را تضمین کند.

طرح زرین در دی ماه 1394 اولین چت روم طراحی شده توسط گروه را در بستر اینترنت قرار داد،هر چند که مشکلات گزارش از آن کم نبود(!) ولی بلاخره در مدت زمان کمی اکثر مشکلات حل شد.این گروه در طی چند ماه آنچنان پیشرفت کرد توانست به پای بسیاری از رقبای خویش برسد

سرانجام پس از 9 ماه طرح زرین لازم داشت تا ساختاری دقیق داشته باشد به همین دلیل گروه طرح زرین زیر نگاه های دقیق و سنگین رقبا به جذب نیروی های متخصص پرداخت و برای هر دپارتمان وظیفه ای مشخص کرد.در کمتر از 3 ماه گروه طرح زرین توانست از لحاظ پاسخگویی،کیفیت و امکانات از سایر رقبای خویش جلو بزند و بتاخت بسوی پیشرفت خود حرکت کند.

طرح زرین از گروهی ایده گرا و نو آور است که توانسته با خلاقیت های متعدد خود توجه بسیاری را جلب کند.اما مدیران اصلی طرح زرین همیشه کیفیت و رضایت مشتریان خود را بر سود و منفعت شخصی ترجیه  و از فروش بی رویه محصولات گروه طرح زرین جلوگیری کردند.

طرح زرین در حال حاضر با دپارتمان های فروش و مالی،فنی و پشتیبانی بعد از فروش و هیئت نظارت بر چت روم ها به خدمت رسانی به مشتریان طرح زرین میپردازد.لازم به ذکر است که هر دپارتمان از دارای یک کارشناس مسئول و تعدادی کارشناس تشکیل شده و همه دارای تخصص لازم و کافی میباشند.

گروه طرح زرین بیش از 4سال سابقه طراحی دارد که این خود نشان دهنده تخصصی بودن فعالیت طرح زرین بوده و گروه طرح زرین کاملا قانونی و رسمی فعالیت خویش را ادامه میدهد.

با تمام نوشته بالا کمی متوجه فشار بی نهایت سنگینی که بر دوش این گروه است شده اید و مطمئن باشید این گروه هر روز از روز قبل پله ای بالاتر است

   با آرزوی موفقیت شما و سربلندی گروه طراحی طرح زرین       

 

محیط کار ما

پویا و شاداب

تمایل به همکاری با یک تیم خوش‌فکر و جوان دارید؟